نمونه رأی در مورد روابط نامشروع

موضوع: به صرف تنها بودن زن و مردی که بینشان رابطه زوجیت و شویی وجود ندارد، رابطه نامشروع محقق نمی‌گردد.

خلاصه جریان پرونده

حسب محتویات پرونده آقای م با تقدیم شکایتی علیه آقای ح.ن به کلانتری مرکزی شهرستان خاتم اعلام جرم نمود و توضیح داده است: ساعت ۸:۳۰ امشب ۲/۷/۱۳۹۱ برادرم با من تماس گرفت و از وجود فرد مشکوکی داخل خانه خبر داد وقتی به خانه آمدم و درب خانه را باز کردم از وجود آقای ن داخل حمام خانه مطلع شدم که موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادیم.

وی بلافاصله در حدود ساعت ۲۰ مورخ ۲/۷/۱۳۹۱ به کلانتری مراجعه و اعلام نمود که در مورد شکایت خود مبنی بر ورود غیرقانونی آقای ن به منزلمان هیچ‌ گونه شکایتی ندارم و خواهان ختم پرونده شده است (ساعت شکایت و اعلام گذشت ایشان با هم تناسب ندارد)، نامبرده مجدداً در تاریخ ۳/۷/۱۳۹۱ به اتهام آقای ن دایر به ورود به عنف (با زور) و ایجاد رابطه نامشروع در حد خلوت کردن با نامحرم تفهیم نموده که متهم ضمن شرح و بیان کامل نحوه تماس و مراجعه به منزل شاکی به قصد گرفتن دیکشنری و اینکه ایشان عضو کتابخانه نبوده و خانم ط عضو بوده صحبت کرده، ایشان گفت کتاب چند وقت است که دیرکرد خورده است و باید زودتر برگردانم خواستم یک شبه کتاب را بگیرم و مثل امروز برگردانم.

عصر بود که به ایشان زنگ زدم با موبایل خودم تماس گرفتم و ایشان گفت می‌توانید بیایید و کتاب را بگیرید حدود ۸ تا ۸:۳۰ بود یکی دو بار با ایشان حرف زدم در مورد این‌ که کتاب دارند یا نه، بنده رفتم تا آن را بگیرم وقتی که رسیدم ماشینم جلوی خانه آنها پارک کردم و درب زدم چون هماهنگ کرده بودم درب را باز کردند و گفتند داخل بیایید تا آن را برای شما پیدا کنم بیاورم. بنده (متهم) جلوی پله راهروی اصلی توقف کرده بودم که یک دفعه صدای زنگ درب خانه آمد خانم ط گفت کنار پله‌ها بایستید تا ببینم چه کسی است.

منبع: وکیل رابطه نامشروع

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید 

موسسه حقوقی ایشان ,خانه ,آقای ,نامشروع ,مورد ,رابطه ,در مورد ,۷ ۱۳۹۱ ,رابطه نامشروع ,آقای ن ,آن را ,مورد روابط نامشروعمنبع

بیانیه کمیسیون حقوق بشر اسلامی به مناسبت روز جهانی حقوق بشر

فرزند خواندگی

چک بی محل

شرایط مهریه و ازدواج موقت

مدارک مورد نیاز برای ثبت ازدواج

اثرات مصرف ماشروم‌ها (قارچ جادو)

دلایل اشتباه بودن مهریه بالا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

گنج دانلود - دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم طرحواره درمانی دانلود رایگان آترو | ATRO سایت تفریحی و سرگرمی طراحی و ساخت و سفارش... سرگرمی اجاره سند برای آزادی زندانی | سایت اجاره وثیقه دانلود رایگان کتاب مطب دندانپزشک اریا