سؤالات متداول در مورد پارکینگ ساختمان

سؤال 1: مدت 5 سال است، آپارتمان با پارکینگ اختصاصی خریداری نموده‌ام اما پارکینک اشکال دارد و بین دو پارکینگ دیگر که خودرو قرار داده باشند نمی‌توانم پارک کنم. چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

جواب: با ارجاع (واگذاری) به کارشناسی وجود اشکال را اثبات کرده و سپس از فروشنده درخواست رفع مشکل نمایید.

سؤال 2: آیا در سند آپارتمان می‌توان دو واحد پارکینگ قید کرد؟

جواب: بله، منعی وجود ندارد، در صورتی که در آن مجتمع واحد بدون پارکینگ وجود نداشته باشد.

سؤال 3: من یک پارکینگ بزرگ و عریض دارم که دو خودروی من به راحتی در کنار هم در آن جا می‌شوند بدون آن که مزاحمتی برای سایر پارکینگ‌ها و محل رفت و آمد سایر همسایگان ایجاد شود، با توجه به این که دو خودروی من در محل پارکینگ شخصی خودم و کنار همدیگر قرار می‌گیرند و از هیچ فضای اضافه‌ای استفاده نمی‌کنم، آیا باید نسبت به پرداخت اجاره‌بها اقدام کنم یا اینکه نیازی به پرداخت اجاره برای بنده نیست؟

جواب: اگر پارک کردن دو خودرو مزاحمتی برای همسایگان ایجاد نمی‌کند، منع قانونی وجود ندارد و ومی به پرداخت اجاره‌‌بها نمی‌باشد.

سؤال 4: آیا کسی که پارکینگ دارد می‌تواند علاوه بر خودرو، موتور سیکلت هم پارک نماید؟

جواب: در صورتی که در حریم پارکینگ خود باشد، منعی نخواهد داشت و می‌تواند موتور را هم در پارکینگ پارک کند.

سؤال 5: آیا مشاع بودن حیاط دلیلی بر پارک وسایل نقلیه موتوری و غیرموتوری برای ساکنین بدون پارکینگ و یا خودروی دوم ساکنین دارای پارکینگ می‌باشد؟

جواب: حیاط آپارتمان جزء مشاعات می‌باشد و ایشان نمی‌توانند بدون رضایت تمامی مالکین از حیاط به عنوان پارکینگ استفاده نماید و می‌توانید از طریق شورای حل اختلاف مورد را پیگیری کنید.

سؤال 6: آپارتمان ما سه واحدی و شمالی می‌باشد که فقط طبقه همکف پارکینگ دارد و در سند ذکر شده است. مالک طبقه همکف در بازسازی منزل قسمتی از پارکینگ که جلوی درش بوده را به بنا اضافه کرده است. آیا در آینده برای فروش واحدهای دیگر مشکلی به وجود خواهد آمد؟

جواب: چنانچه سند هر طبقه مجزا شده است، مشکلی برای واحدهای دیگر پیش نمی‌آید.

موسسه حقوقی پارکینگ ,جواب ,سؤال ,پارک ,وجود ,آپارتمان ,به پرداخت ,که در ,در آن ,دارد و ,هم در ,مورد پارکینگ ساختمانمنبع

بیانیه کمیسیون حقوق بشر اسلامی به مناسبت روز جهانی حقوق بشر

فرزند خواندگی

چک بی محل

شرایط مهریه و ازدواج موقت

مدارک مورد نیاز برای ثبت ازدواج

اثرات مصرف ماشروم‌ها (قارچ جادو)

دلایل اشتباه بودن مهریه بالا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تولید کننده نایلون شیرینگ عمده دانلود اهنگ جدید فروشگاه اینترنتی آرشیدا استور مقالات حقوقی تیکه های باحال westinahjl3 zuhause تابلو چلنیوم چنلساز دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم هر چی که بخوای دشت و دمن